ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!

KARMIMY NA ZDROWIE


Przerywnik kość
Intro obrazek

Będąc dystrybutorem naszej karmy możesz być pewny, że nikt nie będzie jej sprzedawał taniej od Ciebie. Koniec z nieuczciwą konkurencją!

Obowiązkowym warunkiem do spełnienia jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę hurtową jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz rejestracja na platformie B2B HurtowniaKarm.pl. Po kontakcie z przedstawicielem – pod numerem telefonu +48 885 220 112 lub pod adresem mailowym m.piechowiak@hurtowniakarm.pl – otrzymają Państwo pełny wgląd do oferty i indywidualny cennik.

Sprzedaż w systemie hurtowym jest niezwykle prosta. Wystarczy zamówić produkty, wystawić produkt na dowolnej aukcji zgodnie z przyjazną polityką cenową, a następnie na bieżąco zamawiać na platformie hurtowni sprzedane przez siebie produkty. Wszystko zostaje wysłane do klientów bezpośrednio z magazynu hurtowni. Zapewniamy to sprzedającym szybkość transakcji, pewność jakości produktów oraz gwarancje dostawy..

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

MARŻE AŻ DO 30%


Przerywnik kość
Obrazek

Unikalne składniki

Składy karm Canun są skomponowane specjalnie by zaspokoić potrzeby wszystkich psów - tych spokojnych, aktywnych oraz wybrednych.

Obrazek

Zdrowy rozwój Twojego psa!

Składniki mineralne i witaminy zawarte w karmach wspomagają zdrowy i prawidłowy rozwój Twojego psa już od pierwszych dni życia.

Obrazek

Korzystna cena produktów

Jako hurtownik zyskasz dostęp do wysokich rabatów od cen detalicznych na karmy Canun. Marże naweto do 30%!

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM!

Niepoprawnie wypełnione pole
Niepoprawnie wypełnione pole
Niepoprawnie wypełnione pole
Niepoprawnie wypełnione pole
Pole jest wymagane
Baner zamów produkty
Newsletter Obrazek

Zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach - podaj swój e-mail. Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą polityką prywatności

GDZIE KUPIĆ CANUN?

SPRAWDŹ LISTĘ REKOMENDOWANYCH SKLEPÓW!


Przerywnik kość